Ремонт ноутбуків планшетів, смартфонів.Продаж комплектуючих
м. Львів, вул. Зелена, 115

Apple iPhone 2020 року трохи дорожче попередника

Новини  / 12 Грудня, 2019

Apple вже пропонує одні з найдорожчих смартфонів на ринку. Правда, з огляду на інтерес до розвитку 5G-мереж і поява чуток про більш «складному» (відповідно, дорогому) дизайні новинок, фанати бренду почали турбуватися про значне підвищення цін наступного року. Але, як виявилося, цього може і не статися.

Надійний аналітик Мінг-Чі Куо вважає, що «Apple не буде істотно підвищувати ціну iPhone 12 серії, незважаючи на більш високу вартість компонентів». Звичайно, Куо не зміг назвати точні ціни, але його затвердження говорять про те, що зростання цін не буде перевищувати 50 доларів.

Додаткові витрати, пов’язані з установкою 5G-модему, збільшать вартість виробництва кожного пристрою приблизно на 30-100 доларів, в залежності від моделі. Мінг-Чі Куо заявляє, що замість того, щоб змушувати споживачів покривати ці витрати, Apple планує компенсувати більшу частину цих витрат за рахунок скорочення витрат на точки продажів і постачальників деталей.

Компенсація буде досягнута зниженням премій постачальникам оновленої і значно дорожчий металевої рами в стилі iPhone 4, яка, як очікується, буде частиною дизайну нових моделей. Куо стверджує, що «купертіновці» планують перенести більшу частину цих досліджень і розробок на себе.

Ці разові платежі часто допомагали зробити партнерство фінансово вигідним для постачальників Apple в весняні та літні місяці, коли попит на iPhone знижувався. Однак, оскільки компанія, за чутками, планує не одну, як всі звикли, а дві презентації продуктів, починаючи з 2021 року ця премія вже не буде настільки необхідною.