+38 096-893-13-00 +38 073-033-23-85 +38 050-946-45-09
м. Львів, вул. Ш.Руставеллі, 13

Гарантія та умови повернення

Гарантія

    Smart Service гарантує 100% заміну комплектуючих, в яких виявлені дефекти до повної установки запчастини в смартфонах чи планшетах. При перевірці дисплейних модулів, сенсорних екранів та інших запчастин – захисну плівку можна знімати лише після перевірки пристрою у всіх можливих режимах. Якщо запчастина була встановлена та гарантійні вимоги порушені – заміна, повернення та обмін комплектуючих не можливий. Термін гарантії на комплектуючі складає 14 днів. Для оптових та постійних клієнтів 30 днів. При поверненні запчастини на склад компанії «Smart Service» – на баланс клієнта поступає сума вартості деталі. Бракований товар міняється на інший, згідно грошового еквіваленту. Заміна та обмін браку проводиться тільки після попередньої діагностики запчастини спеціалістами компанії «Smart Service»

Умови повернення комплектуючих

Комплектуючі підлягають гарантійному поверненню:
– при збереженні товарного вигляду,
– без механічних пошкоджень,
– без слідів ремонту,
– з гарантійними плівками на дисплейних модулях та сенсорних екранах (ВАЖЛИВО! Знята та знову наклеяна плівка – не приймається), з пломбою, іменним штампом,
– при збереженні термінів гарантії.
При невиконанні всіх перерахованих вище пунктів гарантія на запчастини не розповсюджується! Будьте уважні при встановленні! Перед відправкою товару на діагностику звяжіться з менеджером. Компанія «Smart Service» є прямим постачальником комплектуючих, що дозволяє нам слідкувати за якістю запчастин, а також оперативно реагувати на виявлені браки.