Ремонт ноутбуків планшетів, смартфонів.Продаж комплектуючих
м. Львів, вул. Шота Руставеллі, 13, офіс 15

Заміна сенсора в смартфоні Zopo C2 (технологія OCA)

Новини  / 31 Березень, 2016

Заміна сенсора в смартфоні Zopo C2

заміна сенсора Zopo C2

Процес заміни лише сенсора в “дисплеях-сендвічах” не такий простий та швидкий, як думає більшість наших клієнтів.) Заміну сенсорів ми проводимо по заводському методу, який використовують виробники смартфонів. Екран та сенсор, ми не клеємо на рідкий клей! Вони склеюються на плівку OCA під вакуумом та високим тиском. Після заміни старого тачскріну в Zopo C2, та й зрештою в інших смартфонах, не видно слідів заміни, між екраном та сенсором рівномірно “залитий” клей, дисплей як і новий реагує на дотики досконало, а зображення при такій заміні залишається оригінальним, так як екран залишається рідний. Це і є переваги заміни лише сенсора!

Більшість сервісних центрів не роблять такої заміни, бо це довгий процес та вкладення в дорогу техніку. Ми ж даємо можливість нашим клієнтам заощадити кошти та насолоджуватись перевагами оригінального дисплею.

Подивившись наше відео, також можна подумати, що процес займає 30хв. Але це не так! Процес заміни тача займає декілька годин і проходить багато різноманітних етапів.

Всі питання які в вас виникають, пишіть нам в соцмережі, на сайті чи Youtube, або ж телефонуйте і наші менеджери вам нададуть максимальний обсяг інформації.