Ремонт ноутбуків планшетів, смартфонів.Продаж комплектуючих
м. Львів, вул. Шота Руставеллі, 13, офіс 15

Xiaomi Mi MIX: білий корпус і компактна версія

Новини  / 29 Листопад, 2016

Представлений минулого місяця фаблет Xiaomi Mi MIX став яскравим втіленням інноваційних технологій і свіжої дизайнерської думки. З огляду на той факт, що виробники заявили про можливість випуску всього лише 10 тисяч одиниць на місяць, ніхто особливо не розраховував на появу будь-яких модифікацій моделі. Тим не менш, не дарма Xiaomi прозвали “китайської Apple” – вона продовжує дивувати. На цьому тижні в поле зору шанувальників бренду потрапили відразу дві версії Xiaomi Mi MIX: компактний варіант з 5,5-дюймовим дисплеєм і апарат з базовими специфікаціями, але в корпусі білого кольору.

Xiaomi Mi MIX: белый корпус и компактная версия

Компактна версія (імовірно, вона буде випускатися з приставкою Nano) отримає все той же безрамковий дизайн, а її габарити при 5,5-дюймовому екрані порівнюватимуться з розмірами п’ятидюймових смартфонів. Дозвіл Full HD дисплея складе 1920 х 1080 пікселів, і займати він буде приблизно 90% поверхні лицьовій панелі апарату. Для порівняння: у Xiaomi Mi MIX частка екрану в площі лицьової панелі фаблет становить близько 84%. Є відомості, що від базового варіанту Xiaomi Mi MIX Nano дістанеться потужний 4-ядерний процесор Snapdragon 821, який працює з тактовою частотою 2,35ГГц, і графічний співпроцесор Adreno 530. Смартфон наділили 4 ГБ оперативної пам’яті і внутрішнім сховищем обсягом 64Гб. “Молодший брат” буде також, як і старший, оснащений модемом X12 LTE, що забезпечить обмін даними в високошвидкісних мережах останнього покоління. Передбачувані цифри на ціннику Mi MIX Nano вже названі: 440 доларів США, а в продаж він надійде, швидше за все, в кінці грудня – в самий пік покупки різдвяних подарунків.

Xiaomi Mi MIX: белый корпус и компактная версия

На відміну від компактної версії, терміни появи на прилавках Xiaomi Mi MIX “в білому” поки не називаються. Фотографії апарату з новим колірним рішенням корпусу вже потрапили в мережу і викликали неоднозначну реакцію користувачів. Частина з них вважає, що фаблет прекрасно виглядає в класичному чорному варіанті. “Це респектабельно”, – заявляють прихильники консервативного підходу до дизайну апаратів флагманського рівня. Інша половина прихильників бренду не без підстав вважає, що зовнішність Mi MIX настільки неабияка, що, побачивши його у кого-то в руках, люди будуть однаково “згортати шиї”, проводжаючи розкішний гаджет зацікавленим поглядом. І колір корпусу не грає при цьому ніякої ролі. Тим більше, що “начинка” залишиться колишньою. Ми повністю згодні з другою половиною користувачів і впевнені: мисливці знайдуться і на чорний, і на білий варіант.