+38 096-893-13-00 +38 073-033-23-85 +38 050-946-45-09
м. Львів, вул. Ш.Руставеллі, 13

Xiaomi Mi 8 був зроблений офіційний кінці минулого місяця, з Китаєм стає першим ринком , де флагманом пристрій надійшло в продаж . Хоча можна сказати, що список інших ринків запуску вже відомий, інформація про те, коли запуск буде в цих регіонах, не було.

Ну, виходить, що телефон вже доступний за межами Китаю. За повідомленням "Супер-модератора" офіційного форуму онлайн-користувачів китайської компанії, Mi 8 зробив свій шлях на кілька не китайських ринків, включаючи Францію та Росію.


Швидкий погляд на інтернет-магазини Xiaomi у Росії та Франції не показує ніяких слідів пристрою, що свідчить про те, що він доступний через місцевих роздрібних торговців або через автономні канали. Ціноутворення також залишається загадкою.

Припускаючи, що "Супер модератор" правильний (немає підстав вважати, що вони не вірять), розумно очікувати, що пристрій буде незабаром доступний і через офіційні канали.

Джерело

Нові пристрої Xiaomi отримали сертифікат FCC
Xiaomi була сертифікована Федеральною комісією зв'язку (FCC) в США...
Apple очікує 45 мільйонів попередніх замовлень на 6,5-дюймовий OLED-iPhone
Новини від Apple. Два з пристроїв матимуть OLED-панель. Джерело також говорить, що Apple працює над ідеєю невеликого телефону, який легко тримається ...
Leave a comment