Ремонт ноутбуків планшетів, смартфонів.Продаж комплектуючих
м. Львів, вул. Зелена, 115

Ремонт планшетів

 

ремонт планшету

Напевно кожен власник такого пристрою стикався з проблемою в його роботі. Часто можна зустріти такі проблеми, як не включається планшет, не заряджається або просто не загружається операційна система. Як і інша складна техніка Ваш мобільний помічник потребує якісного ремонту та сервісного обслуговування.

Для цього і є ми- Smart Service! Наші інженери проведуть детальну діагностику Вашого планшета та виконають якісний ремонт з гарантією.

 

         Найпоширеніші поломки в планшетних комп’ютерах.

 

Давайте розділимо поломки на категорії, щоб Вам було краще зорієнтуватись.

                                    ЗАМІНА СЕНСОРА (тачскріна)

Наперевеликий жаль, сенсор має невеликий запас пружності. Достатньо незначного падіння чи удару, як екран покривається тріщинами та перестає реагувати на дотики. Наші досвідчені інженери замінять сенсор, та безкоштовно відремонтують деформований корпус Вашого планшету. Ми маємо все необхідне обладнання для заміни сенсора та ремонту корпусних деталей.

                                   ЗАМІНА ДИСПЛЕЯ НА ПЛАНШЕТІ

Якщо Ваш пристрій включається, але на екрані полоси, кольорові розводи чи плями, то необхідно замінити дисплей (матрицю, LCD). Саме на ньому Ви бачите інформацію.

Всі LCD перед встановлення тестуються на наявність “мертвих” пікселів. Ми встановлюємо тільки кращі комплектуючі, на відміну радіоринків та інших майстрів самоучок.

                                   ЗАМІНА USB РОЗЄМУ, РОЗЄМУ ЖИВЛЕННЯ

Це дуже розповсюджена поломка в планшетах, так як USB розєм постійно знаходиться під дією механічних втручань. Чим частіше ми виставляємо кабель чи тягнемо за нього, тим швидше розєм прийдеться міняти на новий. На щастя наші інженери зможуть замінити розєм навіть якщо його вирвали “з корінням”, тобто пошкоджені контактні площадки на платі. Після ремонту Ваш пристрій буде працювати як і раніше ” зарядка+синхронізація”.

                                    НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ, НЕ ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ

Стандартна ситуація, коли планшет розрядився, Ви ставите його на зарядку, але гаджет не подає признаків життя. Тут є дуже багато скритих моментів від Вас, чому планшет не включається. Нижче представлені найпоширеніші з них:

  • -Пошкоджений USB розєм. Планшет не заряджається
  • -Непрацюючий зарядний пристрій
  • -Несправна батарея
  • -Проблема в системі живлення, контроллері живлення, SOC
  • -Немає зображення, пошкоджена матриця (чорний екран)

99% клієнтів Smart Service залишаються задоволеними обслуговуванням, сервісом та якістю виконаних робіт.

Завжди раді Вітати Вас в Smart Service !