Ремонт ноутбуків планшетів, смартфонів.Продаж комплектуючих
м. Львів, вул. Зелена, 115

Ремонт телефонів

Ремонт телефонівНа сьогоднішній день, життя без мобільних телефонів здається надзвичайно складним і неможливим, так як вони не тільки забезпечують безперервний зв’язок з оточуючими в будь-який час, а й використовуються як зручний інструмент для зберігання особистих записів, номерів телефонів, мелодій, улюблених фотографій, відеороликів та багато іншої інформації.

Тому, у випадку навіть дуже дрібних неполадок, користувач смартфона починає відчувати дискомфорт і розчарування. Завдяки високій кваліфікації та досвіду наших фахівців, в нашому сервісному центрі ви зможете швидко отримати допомогу по ремонту Вашого улюбленого гаджета. У разі довготривалого ремонту ми не залишимо Вас без зв’язку, а запропонуємо тимчасову заміну. Всі роботи виконуються максимально швидко та якісно. Також варто замітити, що в СЦ Smart Service працює послуга експрес-ремонту. Всі деталі цієї послуги можна дізнатись по телефону.

Наша основна спеціалізація- це заміна дисплеїв, сенсорів та скла в смартфонах. Якщо Ви розбили телефон але при цьому він працює, не реагує лише на дотики. Ми зможемо замінити лише скло, що значно економніше ніж міняти весь екран (дисплейний модуль). Більшість сервісних центрів при розбитому сенсорі пропонують заміну дисплейного модуля. Це звичайно швидше, але значно дорожче. Інколи це вдвічі більше а ніж можна відремонтувати в нас! Заміна здійснюється по заводській технології світових брендів, тому після ремонту надається гарантія на виконані роботи, а відрізнити ремонтований дисплей від оригінального практично неможливо. Ще однією та досить важливою перевагою є те, що при заміні лише сенсора, LCD залишається рідний (original), тому якість зображення залишається як до ремонту.

99% клієнтів Smart Service залишаються задоволеними обслуговуванням, сервісом та якістю виконаних робіт.

Завжди раді Вітати Вас в Smart Service !